Děkujeme všem za pozitivní hodnocení
zdroj: google.com, blueboard.cz
Richard Tauer - hodnocení: 100%

     Nejlepší ubytování jaké znám. 100% child friendly jak se poslední dobou říká. Prostředí nádherné, čisté, vybavení apartmánů naprosto dostačující, vozím si jen kávovar 😀. Celý areál je dokonale oddělen od hlavní silnice. Navíc zde panuje nepopsatelná atmosféra domova. Paní Vlášková a kolektiv se stará o možné i nemožné, odjíždět odtud je více než smutné a nezbývá než se pravidelně vracet.
Dita Filipiová - hodnocení: 100%

     Nádherný apartmán, skvěle vybavený, vše nové a čisté. Okolí vhodné pro děti. Bazén čisťounký a k němu pro děti spoustu hraček do vody. A nejúžasnější je paní domácí. Zná perfektně okolí a poradí nejen kam na výlet, ale i kam pro slaninu nebo pro chléb. Třešnička na dortu bylo grilování, na které nás majitelé pozvali. Určitě se sem ješte někdy vrátíme. Díky paní Vlášková.
Blanka Hadrabová - hodnocení: 100%

     Nádherné místo, doporučuji všem :) Nikdy jsem se nesetkala od majitelů s nějakým konfliktním jednáním. Naopak, jsou vstřícní a velmi přátelští. Pro své hosty udělají maximum :) Každý člen rodiny si tu přijde na své.
Petra Mynářová - hodnocení: 100%

     Krásný a útulný penzion, o který se majitelé opravdu starají. K dispozici je bazén a altánek s posezením a možností grilování. Pro děti pískoviště, sportovní vybavení, spousta prostoru na hraní. Cítili jsme se tady velmi příjemně a opravdu vítaní.
Danuše Lutovská - hodnocení: 100%

     Perfektní ubytování v malebné krajině krásné Šumavy. Apartmány jsou stylově vybaveny, díky příjemné majitelce penzionu. Pobyt zde potěší tělo i duši, určitě se sem budeme vracet.
Kateřina Švestková - hodnocení: 100%

     V apartmánech u Andresů se cítíme jako doma, klidné místo na odpočinek, apartmány jsou velmi vkusně zařízené a páni domácí jsou moc prima. Vždy poradí, k hostům jsou pozorní.
Jaroslav Benák a spol. - hodnocení: 100%

     Vážená paní Vlášková, s odstupem času Vám chci touto cestou poděkovat za prima víkend, který jsme s celou naší rodinou strávili u Vás na penzionu. Moc děkujeme za Vaší vstřícnost a starostlivost o naše pohodlí. Klobásky byly vynikající!!! Moc děkujeme a srdečně zdravíme Vás i celou Vaší rodinu. Podrbání i Dartovi. S pozdravem J.Benák
Eva Hojerová - hodnocení: 80%

     Velmi děkujeme za příjemný týden, který jsme u vás strávili. Lepší ubytování jsme nezažili. Apartmán hezký, čistý a perfektně vybavený. Uvítali jsme možnost zapůjčit si věci pro naši dceru (vaničku, postýlku, židličku). Okolí vašeho penzionu je krásné, udržované a výhodou je rozlehlý prostor pro hraní dětí. Obě naše děti (1,5 a 8 let) byly nadšené. Děkujeme za Váš milý přístup a péči.
Věra Boušová - hodnocení: 100%

     Opět konec jarních prázdnin. Škoda. Byly supr a nádherné a to díky rodině Vláškových. Penzion zářil čistotou a pro každého byl připraven malý dárek. Vraceli jsme se sem po roce jako domů. Prožili jsme nádherný týden a doufáme, že za rok se opět ve zdraví sejdeme. Milí Vláškovi, ještě jednou díky za pohodovou dovolenou a přejeme hodně zdraví a ještě mnoho spokojených hostů.
Petra Mynářová - hodnocení: 100%

     Moc děkujeme za úžasný týden ve vašem penzionu, na kterém je vidět, že o něj pečujete celým svým srdcem. Jako rodiče dvou malých dětí jsme ocenili nejen hřiště, hračky, bazén a spoustu prostoru na běhání, ale především váš milý a vstřícný přístup. Už teď se těšíme na příští rok! :-)
Erika Sedláčková - hodnocení: 100%

     Děkujeme za skvělé ubytování a všechny ty bonusy, které nabízíte. Moc se nám u vás líbilo. Všude čisto, útulno a hlavně ten váš lidský přístup a mnoho praktických rad. Přejeme i nadále hodně optimismu, zdravíčka a hodně spokojených výletníků.
Lenka Drešrová s rodinou - hodnocení: 100%

     Milovaní Vláškovi, stále nemůžeme zapomenout na ten úžasný týden strávený ve Vašem penzionu. Cítili jsme se u vás jako doma nebo jako na návštěvě u své nejbližší rodiny. Interiéry penzionu jsou neuvěřitelně čisté a útulné a plně korespondují s venkovním prostředím. Ranní budíček, který nám dělaly ovečky v čele s beranem Edou, už jen dokreslil krásnou šumavskou přírodu, která je všude okolo.
Ivana Kusbachová, Monika Řeháková - hodnocení: 100%

     Dobrý den paní a pane Vláškovi, děkujeme Vám za krásně prožitý týden u Vás v útulném a perfektně čistém penzionu se spoustou vychytávek a milých maličkostí, které zpříjemňují pobyt. Moc se nám tam všem líbilo a určitě se k Vám opět za rok vrátíme. Přejeme Vám hodně spokojených hostů a Vám hodně zdraví a stálého elánu.
Veronika Pospíšilová - hodnocení: 100%

     Hledáte-li místo, které je oázou pro tělo, duši i mysl, Pension U Andresů je tou nejlepší volbou. Naprostý klid, úžasné výhledy, skvělé výlety po okolí. Strávila jsem zde se svou jógovou skupinou nádherné víkendy a v této oblasti nenajdete krásnější ubytování s krbem, bazénem, nádhernými pokoji a úžasnými domácími. Chtěla bych velmi poděkovat úžasné paní Vláškové i celé její rodině.
Karolína - hodnocení: 100%

     Cítili jsme se u vás jako doma. A ještě jednou bychom chtěli poděkovat za ochotu, se kterou jste přistupovali ke každému našemu přání. Díky!
Milena Simová - hodnocení: 100%

     Dobrý den paní a pane Vláškovi, děkujeme za úžasný týden zimních prázdnin, příjemně navoněný, čistý a útulný penzion, spoustu vychytávek a milých maličkostí, které zpříjemňují pobyt a především za srdečný přístup a ochotu vás majitelů. Moc se nám u vás líbilo. Přejeme hodně dalších spokojených hostů a vám mnoho zdraví a energie. Simovi.
Pavla Vostrá - hodnocení: 100%

     Dobrý den paní Vlášková, letní týden u Vás v penzionku opět nezklamal. Všichni jsme byli velice spokojeni a nadšeni z přístupu vás všech. Skvělé, čisté, rodinné - až na počasí, ale s tím musí člověk počítat. Určitě se k Vám paní Vlášková ještě jednou podívám. S pozdravem a přáním krásného podzimu Pavla Vostrá
Bochovi - hodnocení: 100%

     Byli jsme u vás poprvé a vše bylo naprosto perfektní. Jak ubytování, tak služby a manželé Vláškovi jsou úžasní. Moc za vše děkujeme a přejeme hodně zdraví a energie.
Petr Šimeček - hodnocení: 100%

     Perfektní místo na relax a práci uprostřed Šumavy. Čisté, funkční, udržované a citlivě zařízené pokoje. Paní Vlášková poradí i pomůže tipama na okolí.
Jan Pospíšil - hodnocení: 80%

     Příjemné prostředí a milí domácí. I psovi se tu moc líbí. Dobrý výchozí bod pro cyklo i pěší.
René “svestkar” Švestka - hodnocení: 100%

     Jsme tu už podruhé. Velice milá paní domácí. Cítíme se tu jako doma. Doporučujeme všem.
Lenka Nejedlá - hodnocení: 100%

     Ze všech ubytování na Zadově se mi pobyt v penzionu U Andresů líbil nejvíc.😊
IRENA SVATOVA - hodnocení: 100%

     Krásné ubytování, výborná kuchyně, milá paní správcová.
Renata Vítková - hodnocení: 100%

     Krásné prostředí, všude čisto a úžasná paní domácí.
Petr Šindelář - hodnocení: 100%

     Čistota, vstřícnost, osobní přístup. Krásné prostředí, příroda.
Pavel Erban - hodnocení: 100%

     Nádhera, pohoda. Klasický.
Jakub Peták - hodnocení: 100%

     Příjemné prostředí, hodní lidé.
Kateřina Sklenářová - hodnocení: 100%

     Doporučuji 😀😀😀
Jiří Martan - hodnocení: 100%

     Skvělá pohoda a klid.
Jan Zeidel - hodnocení: 100%

     Naprosto super